Reportaż inaczej, czyli łączenie konwencji

Jeżeli czujesz, że funkcjonowanie w jednej konwencji przychodzi Ci z łatwością, poznaj kolejne konwencje. Gdy już je poznasz, a Twoja ambicja i chęć poszukiwań nadal będą nienasycone, łącz konwencje ze sobą.

Pracuje tak między innymi fotograf Jeff Wall. Zaczyna od pomysłu, inscenizuje go, a następnie fotografuje w konwencji reporterskiej. Łączenie konwencji da Ci więcej możliwości ekspresji i możliwość znalezienie własnego języka fotografii.

Źródło: Youtube

Zobacz więcej artykułów z serii: Poradniki autorskie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Zdjęcia pod światło? Żaden problem! [wideoporadnik] Jak stworzyć animowane gify z filmów i zdjęć? [wideoporadnik] 10 pomysłów na zainteresowanie dziecka fotografią Co to jest i jak działa aparat dalmierzowy? Efektywna obróbka zdjęć w darmowym Gimpie - jak zacząć? [wideoporadnik] Sony A77, czyli co ma język angielski do marketingu [odc. 2] Smartfon z zaawansowanym aparatem - przyszłość czy chwilowa moda? Jak pracować z modelką? 10 szybkich rad Współczesny aparat cyfrowy jako narzędzie. Czym jest tak naprawdę? Jak sprawdzić obiektyw przy zakupie? Kilka prostych sposobów Zrób to sam - plaster miodu na lampę systemową [wideoporadnik] Co to jest złoty podział i trójpodział kadru?

Popularne w tym tygodniu:

Jak działa aparat analogowy? Poradnik dla początkujących Jak pozować do zdjęć ślubnych? Gotowe ustawienia dla par młodych