Od amatora do reportera

Znajomi postrzegają Cię jako osobę, która "zna się na fotografii", albo przynajmniej, „robi fajne zdjęcia”. Z zaangażowaniem fotografujesz bliskich, czas wolny, robisz portrety i chodzisz w plener. Najprawdopodobniej pracujesz w konwencji fotoamator. Mimo zachwytu otoczenia czujesz, że to jeszcze nie to. Masz wrażenie, że fotografia może działać intensywniej, że jest w niej jakaś tajemnica. Mam dla Ciebie dobrą informację.

Bycie fotoamatorem to świetny kapitał do podróży przez kolejne cztery konwencje. Jednak uważaj, jeśli przestaniesz być fotoamatorem, to czegokolwiek się dalej nauczysz, będzie bez znaczenia. Pasja przede wszystkim.

Źródło: Kanał Youtube

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

7 powodów, dlaczego warto zostać fotografem - poradnik niepoważny Jak sfotografować zachód słońca nad morzem? [Poradnik] Jak fotografować na imprezie Ściągamy lampę z sanek, czyli studio na lampach systemowych [poradnik cz. I] Frymografia: W poszukiwaniu tamtego czasu Zimerman przerywa koncert z powodu kradzieży, czyli nagrywania go smartfonem Fotomontaże bez użycia Photoshopa, za to z aferą w tle Nie można żyć samą fotografią. Jak poradzić sobie z kryzysem twórczym? Przygody z kliszą: po co mi analog? [odc. 1] Sony A77, czyli co ma język angielski do marketingu [odc. 1] Spakuj plecak i leć zwiedzać świat! [poradnik] Postarzanie zdjęć, czyli powrót do przeszłości w kilka minut [wideoporadnik]