Od amatora do reportera

Znajomi postrzegają Cię jako osobę, która "zna się na fotografii", albo przynajmniej, „robi fajne zdjęcia”. Z zaangażowaniem fotografujesz bliskich, czas wolny, robisz portrety i chodzisz w plener. Najprawdopodobniej pracujesz w konwencji fotoamator. Mimo zachwytu otoczenia czujesz, że to jeszcze nie to. Masz wrażenie, że fotografia może działać intensywniej, że jest w niej jakaś tajemnica. Mam dla Ciebie dobrą informację.

Bycie fotoamatorem to świetny kapitał do podróży przez kolejne cztery konwencje. Jednak uważaj, jeśli przestaniesz być fotoamatorem, to czegokolwiek się dalej nauczysz, będzie bez znaczenia. Pasja przede wszystkim.

Źródło: Kanał Youtube

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Na czym polega kompozycja zdjęcia? Kilka ważnych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy portrecie Talent najmniej ważny Histogram - wszystko, co powinieneś wiedzieć o tym tajemniczym wykresie [poradnik] Lampki choinkowe, aparat, akcja! Prosty sposób na piękne portrety z przednim bokeh Kalibracja monitora - czym jest, jak, czym i po co ją robić? Adobe Lightroom i wasze zdjęcia z wakacji. Co z nimi zrobić? Usuwanie elementów z miejskiego krajobrazu - to takie proste! [wideoporadnik] 10 rad, jak uniknąć największych błędów przy fotoreportażu 7 podstawowych błędów, których nie powinien popełniać żaden fotograf Modelka inspiracją sesji zdjęciowej [poradnik] RAW vs JPG: Kiedy i dlaczego warto fotografować w RAW-ach?