Od amatora do reportera

Znajomi postrzegają Cię jako osobę, która "zna się na fotografii", albo przynajmniej, „robi fajne zdjęcia”. Z zaangażowaniem fotografujesz bliskich, czas wolny, robisz portrety i chodzisz w plener. Najprawdopodobniej pracujesz w konwencji fotoamator. Mimo zachwytu otoczenia czujesz, że to jeszcze nie to. Masz wrażenie, że fotografia może działać intensywniej, że jest w niej jakaś tajemnica. Mam dla Ciebie dobrą informację.

Bycie fotoamatorem to świetny kapitał do podróży przez kolejne cztery konwencje. Jednak uważaj, jeśli przestaniesz być fotoamatorem, to czegokolwiek się dalej nauczysz, będzie bez znaczenia. Pasja przede wszystkim.

Źródło: Kanał Youtube

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Adobe Lightroom: Jak pracować z presetami? "Frymografia": Niewidzialna granica Fotografowanie znaków towarowych – sztuka złotego środka? Premier zamienił fotografa na młodszego. Dlaczego? 10 mało znanych funkcji Lightrooma, które usprawnią wam pracę Kryzys u fotografa. Co zrobić, jak nas dopadnie? Czy najlepsze zdjęcie World Press Photo powinno trafić na koszulki? Studio do fotografii 3D - jak zbudować je samemu? Reportaż inaczej, czyli łączenie konwencji Jak legalnie niemal nie płacić podatków w fotografii ślubnej? Co to jest wizjer w aparacie? Krytyka fotografa – czy to ma sens?

Popularne w tym tygodniu:

Jak działa aparat analogowy? Poradnik dla początkujących Jak pozować do zdjęć ślubnych? Gotowe ustawienia dla par młodych