Znajdź temat

Wiele osób po pierwszym okresie nauki fotografii i fali entuzjazmu, staje pod ścianą. Ma miejsce impas w fotografowaniu, a przede wszystkim, impas wiary w siebie. "Bo inni są lepsi", słyszałem na zajęciach setki razy. Świadomość tych uczniów wyprzedzała ich umiejętności, wyprzedzała ich samych.

Ludzie płakali w trakcie zajęć, tak duże mieli w sobie napięcie. Ja wtedy uśmiechałem się, cieszyłem, kilka razy nawet brałem do tańca pogrążonego w rozpaczy fotografa. Oczywiście patrzyli na mnie jak na wariata. Nie wiedzieli tego co ja, że to jest ten moment, przełom. Wykonali już dużo pracy i zaraz wskoczą na poziom wyżej, wystarczy, że nie zrezygnują. W tym odcinku, układając zdjęcia Kacpra, także miałem impas. Przez ułamek sekundy był to nawet impas wiary w siebie, czy robię dobrze. Ale ja znam siebie i wiem, jak to działa. Wy także znajdziecie swoje sposoby. Pod warunkiem, że nie zrezygnujecie.

Źródło: Kanał Youtube

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Gdzie kończy się fotografia hobbystyczna, a zaczyna profesjonalizm? Domowe studio z lampami za 300 zł - czy to ma sens? [test] Błyskawiczna i efektowna obróbka wakacyjnych zdjęć w Adobe Lightroom [wideoporadnik] GPS w fotografii podróżniczej - jak go dobrze wykorzystać? [poradnik] Obróbka zdjęć z Dubaju w pigułce [screencast] Czego możesz się nauczyć ze swoich zdjęć? Histogram - wszystko, co powinieneś wiedzieć o tym tajemniczym wykresie [poradnik] Jak wygładzić cerę online? Z makeup.pho.to to bardzo proste Jaki wpływ ma światło błyskowe na wielkość źrenic modela? Synchronizacja błysku z krótkimi czasami naświetlania - jak to działa? [poradnik] Nie bój się Lightrooma, czyli jak bezboleśnie opuścić Bridge i Camera RAW Ciekawe miejsca do zdjęć - jak je znaleźć? [poradnik]